Filtrează rezultate

General

Plecare din Inand

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Inand ➞ Gepiu

luni,
10 aug 2020
16 curse disponibile

05:18 - 05:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 05:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 05:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
06:18 - 06:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 06:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
07:18 - 07:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
08:18 - 08:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
09:18 - 09:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 09:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
10:18 - 10:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
11:18 - 11:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
12:18 - 12:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
13:18 - 13:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
14:18 - 14:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 14:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
15:18 - 15:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
16:18 - 16:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
17:18 - 17:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
18:18 - 18:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
19:18 - 19:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
20:18 - 20:25
Bus Trans Valcea
07min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:18
    Inand Centru
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 20:25
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Inand - Gepiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Inand - Gepiu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Inand la Gepiu este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Inand către Gepiu?

De la Inand la Gepiu circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Inand către Gepiu?

Primul autobuz din Inand pleacă la ora 05:18, iar ultimul pleacă la ora 20:18.

Cât durează călătoria cu autocarul din Inand către Gepiu?

Călătoria cu autocarul de la Inand la Gepiu, durează 07min.