Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Inand

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Inand ➞ Zalău

vineri,
1 iul 2022
1 cursă disponibilă

12:10
4h 35m
16:45
Cento Trans
60lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 12:10
    Inand Centru
  2. Autocar: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 16:45
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
15:10
4h 00m
19:10
Cento Trans
60lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 15.05.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 15:10
    Inand Centru
  2. Microbuz: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 19:10
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
19:10
3h 50m
23:00
Cento Trans
60lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 08.11.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 19:10
    Inand Centru
  2. Autocar: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 23:00
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Inand - Zalău

Despre Inand - Zalău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Inand - Zalău?

Prețul unei călători cu autocarul de la Inand la Zalău este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Inand către Zalău?

De la Inand la Zalău circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Inand către Zalău?

Primul autobuz din Inand pleacă la ora 12:10, iar ultimul pleacă la ora 19:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Inand către Zalău?

Călătoria Inand-Zalău cu autocarul, durează între 3h 50min și 4h 35min.