Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Izvin ➞ Belinț

duminică,
29 ian 2023
3 curse disponibile

08:33
27m
09:00
DROBETA
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 08:33
    Izvin Statie Izvin
  2. Autocar: Timisoara - Drobeta Turnu Severin
    • Dotări:
  3. 09:00
    Belinț Statie Belint
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 10/2021
11:03
27m
11:30
DROBETA
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 11:03
    Izvin Statie Izvin
  2. Autocar: Timisoara - Drobeta Turnu Severin
    • Dotări:
  3. 11:30
    Belinț Statie Belint
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 10/2021
13:29
31m
14:00
Ducato Trans
14lei
Vezi detalii

Ducato Trans

Ducato Trans SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

+4-0721-262.963; +4-0753-313.140; (Intre orele 8.00-20.00)

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 13:29
    Izvin Statie Izvin
  2. 23111-R
    Autocar: 23111-R Timisoara - Deva
  3. 14:00
    Belinț Statie Belint
Durată: 31min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14lei
Sursa: Ducato Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2023
15:40
1h 00m
16:40
DROBETA
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 15:40
    Izvin Statie Izvin
  2. Autocar: Timisoara - Motru-Targu Jiu
    • Dotări:
  3. 16:40
    Belinț Statie Belint
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Izvin - Belinț

Despre Izvin - Belinț

Care este prețul călătoriei cu autocarul Izvin - Belinț?

Prețul unei călători cu autocarul de la Izvin la Belinț este de 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Izvin către Belinț?

De la Izvin la Belinț circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Izvin.

Când pleacă autocarul din Izvin către Belinț?

Primul autobuz din Izvin pleacă la ora 08:33, iar ultimul pleacă la ora 15:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Izvin către Belinț?

Călătoria Izvin-Belinț cu autocarul, durează între 27min și 1h 00min.