Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Lapusel

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Lăpușel ➞ Cluj Napoca Aeroport

marţi,
28 iun 2022
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:40
2h 56m
08:36
Alis Grup
32lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 20.05.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:40
    Lapusel Statie Lapusel
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:36
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
06:10
2h 56m
09:06
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:10
    Lapusel Statie Lapusel
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 09:06
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
12:10
2h 56m
15:06
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:10
    Lapusel Statie Lapusel
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:06
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
14:10
2h 56m
17:06
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:10
    Lapusel Statie Lapusel
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:06
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
16:40
2h 56m
19:36
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:40
    Lapusel Statie Lapusel
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 19:36
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
18:25
2h 56m
21:21
Alis Grup
32lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 09.11.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 18:25
    Lapusel Statie Lapusel
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 21:21
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 56min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Lăpușel - Cluj Napoca Aeroport

Despre Lăpușel - Cluj Napoca Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lăpușel - Cluj Napoca Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Lăpușel la Cluj Napoca Aeroport este de 32 RON.

De unde pleacă autocarul din Lăpușel către Cluj Napoca Aeroport?

De la Lăpușel la Cluj Napoca Aeroport circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Lapusel.

Când pleacă autocarul din Lăpușel către Cluj Napoca Aeroport?

Primul autobuz din Lăpușel pleacă la ora 05:40, iar ultimul pleacă la ora 18:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lăpușel către Cluj Napoca Aeroport?

Călătoria cu autocarul de la Lăpușel la Cluj Napoca Aeroport, durează 2h 56min.