Filtrează rezultate

General

Plecare din Lehliu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Lehliu ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
3 curse disponibile

00:00 - 20:06
C&I Grup
20h 06min
15lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 00:00
    Lehliu Statie Lehliu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:06
Durată: 20h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
18:03 - 19:15
C&I Grup
1h 12min
15lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 18:03
    Lehliu Statie Lehliu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
19:16 - 20:36
C&I Grup
1h 20min
15lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 19:16
    Lehliu Statie Lehliu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:36
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Lehliu - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lehliu - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Lehliu la Călărași este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Lehliu către Călărași?

De la Lehliu la Călărași circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Lehliu.

Când pleacă autocarul din Lehliu către Călărași?

Primul autobuz din Lehliu pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:16.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lehliu către Călărași?

Călătoria Lehliu-Călărași cu autocarul, durează între 1h 12min și 20h 06min.