Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Lunca Bradului ➞ Deda

miercuri,
17 aug 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:40
10m
09:50
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 09:40
    Lunca Bradului statie autobuz
  2. Autocar: Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorgheni - Sarmas - Toplita - Deda - Reghin - Targu Mures - Clu
  3. 09:50
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
06:24
38m
07:02
DANY TRANS
-
Vezi detalii

+4-0743-421.882 CURSA 1 +4-0754-587.327 CURSA 2 +4-0266-341.135

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 06:24
    Lunca Bradului statie autobuz
  2. Autocar: Gheorgheni - Joseni - Ditrau - Toplita - Rastolita - Reghin - Sarmasel - Mociu - Cluj Napoca FANY
  3. 07:02
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2022
09:30
32m
10:02
DANY TRANS
-
Vezi detalii

+4-0743-421.882 CURSA 1 +4-0754-587.327 CURSA 2 +4-0266-341.135

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 09:30
    Lunca Bradului statie autobuz
  2. Microbuz: Gheorgheni - Joseni - Ditrau - Toplita - Rastolita - Reghin - Sarmasel - Mociu - Cluj Napoca FANY
  3. 10:02
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Lunca Bradului - Deda

Despre Lunca Bradului - Deda

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lunca Bradului - Deda?

Prețul unei călători cu autocarul de la Lunca Bradului la Deda este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Lunca Bradului către Deda?

De la Lunca Bradului la Deda circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile statie autobuz.

Când pleacă autocarul din Lunca Bradului către Deda?

Primul autobuz din Lunca Bradului pleacă la ora 06:24, iar ultimul pleacă la ora 09:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lunca Bradului către Deda?

Călătoria Lunca Bradului-Deda cu autocarul, durează între 10min și 38min.