Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Macin

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Măcin ➞ Slava Rusă

duminică,
5 dec 2021
4 curse disponibile

06:15
1h 19m
07:34
Trace Trans
17lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 06:15
  2. Microbuz: I.C. Bratianu - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:34
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
10:45
1h 18m
12:03
Trace Trans
17lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 10:45
  2. Microbuz: Macin - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:03
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
13:00
1h 18m
14:18
Trace Trans
17lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz: Macin - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:18
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
16:50
1h 19m
18:09
Trace Trans
17lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 16:50
  2. Microbuz: I.C. Bratianu - Constanta
    • Dotări:
  3. 18:09
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Măcin - Slava Rusă

Care este prețul călătoriei cu autocarul Măcin - Slava Rusă?

Prețul unei călători cu autocarul de la Măcin la Slava Rusă este de 17 RON.

De unde pleacă autocarul din Măcin către Slava Rusă?

De la Măcin la Slava Rusă circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile COZANDRA COM AUTOGARA MACIN SRL.

Când pleacă autocarul din Măcin către Slava Rusă?

Primul autobuz din Măcin pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 16:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Măcin către Slava Rusă?

Călătoria Măcin-Slava Rusă cu autocarul, durează între 1h 18min și 1h 19min.