Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Madaras

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mădăraș ➞ Oradea

joi,
20 ian 2022
16 curse disponibile

05:04
41m
05:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 05:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 05:51
  4. 05:55
  5. 05:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
06:04
41m
06:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 06:51
  4. 06:55
  5. 06:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
07:04
41m
07:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:51
  4. 07:55
  5. 07:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
08:04
41m
08:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:51
  4. 08:55
  5. 08:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
09:04
41m
09:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 09:51
  4. 09:55
  5. 09:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
10:04
41m
10:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:51
  4. 10:55
  5. 10:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
11:04
41m
11:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:51
  4. 11:55
  5. 11:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
12:04
41m
12:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:51
  4. 12:55
  5. 12:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
13:04
41m
13:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:51
  4. 13:55
  5. 13:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
14:04
41m
14:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 14:51
  4. 14:55
  5. 14:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
15:04
41m
15:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:51
  4. 15:55
  5. 15:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
16:04
41m
16:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:51
  4. 16:55
  5. 16:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
17:04
41m
17:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:51
  4. 17:55
  5. 17:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
18:04
41m
18:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:51
  4. 18:55
  5. 18:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
19:04
41m
19:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:51
  4. 19:55
  5. 19:45
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022
20:04
41m
20:45
Bus Trans Valcea
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:04
    Madaras Ramificatie
  2. Microbuz: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 20:51
  4. 20:55
  5. 20:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mădăraș - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mădăraș - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mădăraș la Oradea este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Mădăraș către Oradea?

De la Mădăraș la Oradea circulă 48 autobuze cu plecare din stațiile Ramificatie.

Când pleacă autocarul din Mădăraș către Oradea?

Primul autobuz din Mădăraș pleacă la ora 05:04, iar ultimul pleacă la ora 20:04.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mădăraș către Oradea?

Călătoria Mădăraș-Oradea cu autocarul, durează între 41min și 51min.