Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Magureni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Măgureni ➞ Câmpina

marţi,
22 sep 2020
17 curse disponibile

00:00 - 00:00
Ave Diana
00min
-
Vezi detalii

Circulă doar

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 00:00
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 00:00
Durată: 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
05:40 - 06:20
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 05:40
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 06:20
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
06:30 - 07:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 06:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 07:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
07:30 - 08:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 07:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 08:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
08:00 - 08:40
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 08:00
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 08:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
09:00 - 09:40
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 09:00
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 09:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
10:00 - 10:40
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 10:00
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 10:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
11:30 - 12:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 11:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 12:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
12:30 - 13:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 12:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 13:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
13:30 - 14:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 13:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 14:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
14:30 - 15:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 14:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 15:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
15:30 - 16:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 15:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 16:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
16:30 - 17:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 16:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 17:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
17:40 - 18:20
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 17:40
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 18:20
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
18:30 - 19:10
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 18:30
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 19:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
19:00 - 19:40
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 19:00
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 19:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
20:15 - 20:55
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 20:15
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 20:55
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014
22:15 - 22:55
Ave Diana
40min
-
Vezi detalii

via MAGURENI (SAT CACORASTI CAPLI) INCLUSIV SAT MAGURENI

  1. 22:15
    Magureni Statie Magureni
  2. Traseu: PH Magureni - Campina
  3. 22:55
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diana P.A. SRL Ave Diana | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Măgureni - Câmpina

De unde pleacă autocarul din Măgureni către Câmpina?

De la Măgureni la Câmpina circulă 18 autobuze cu plecare din stațiile Statie Magureni.

Când pleacă autocarul din Măgureni către Câmpina?

Primul autobuz din Măgureni pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 22:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Măgureni către Câmpina?

Călătoria Măgureni-Câmpina cu autocarul, durează între 00min și 40min.