Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Manastirea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mânăstirea ➞ Călărași

duminică,
9 mai 2021
7 curse disponibile

06:30
1h 15m
07:45
Vasile Trans SRL
-
Vezi detalii

via

  1. 06:30
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Microbuz: CL Manastirea - Calarasi
  3. 07:45
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:52
53m
09:45
C&I Grup
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 08:52
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Autobuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
10:45
1h 15m
12:00
Geo Trans
-
Vezi detalii

via

  1. 10:45
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Microbuz: CL Manastirea - Calarasi
  3. 12:00
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Geo Trans | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
1h 15m
17:15
Geo Trans
-
Vezi detalii

via

  1. 16:00
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Microbuz: CL Manastirea - Calarasi
  3. 17:15
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Geo Trans | Ultima actualizare: 01/2014
17:17
53m
18:10
C&I Grup
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:17
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Autobuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
19:57
48m
20:45
C&I Grup
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 19:57
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:42
48m
22:30
C&I Grup
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:42
    Manastirea Statie Manastirea
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mânăstirea - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mânăstirea - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mânăstirea la Călărași este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Mânăstirea către Călărași?

De la Mânăstirea la Călărași circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Manastirea.

Când pleacă autocarul din Mânăstirea către Călărași?

Primul autobuz din Mânăstirea pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 21:42.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mânăstirea către Călărași?

Călătoria Mânăstirea-Călărași cu autocarul, durează între 44min și 1h 15min.