Română

Curse Mangalia - Constanta

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Mangalia la Constanta
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:26
04:30
35'
22:0 05:05 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
12:48
05:00
1h30'
16:38 06:30 GSM-Comanto
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
11:8
05:50
45'
15:0 06:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
12:34
06:30
1h30'
16:57 08:00 GSM-Comanto
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
8:28
07:20
45'
23:2 08:05 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
8:4
08:00
1h30'
22:32 09:30 GSM-Comanto
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
9:29
08:40
55'
16:28 09:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
12:1
09:30
1h30'
14:4 11:00 GSM-Comanto
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
10:49
10:10
55'
14:8 11:05 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
11:19
11:00
1h30'
22:14 12:30 GSM-Comanto
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
10:57
11:45
50'
16:16 12:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
11:28
13:10
55'
16:36 14:05 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
13:4
14:00
1h30'
21:0 15:30 Comanto-GSM
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
8:24
15:30
1h30'
20:25 17:00 Comanto-GSM
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
13:45
17:00
1h30'
23:37 18:30 Comanto-GSM
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
12:57
18:00
45'
21:15 18:45 Matdan Transport
LMMJVSD
10lei
Cursa se reia din 01.06.2018 .
circula in perioada 01.06-15.09
Informații
12:48
18:30
1h30'
18:24 20:00 Comanto-GSM
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
8:9
21:00
1h
21:35 22:00 Horas
LMMJVSD
Circulă doar marți, joi și duminică
Informații
8:54
21:00
1h
23:38 22:00 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Cursa se reia din 31.05.2018 .
circula zilnic incepand cu 31 mai
Informații
10:6
22:30
49'
16:20 23:19 Trans Polosam
LMMJVSD
10lei
Cursa se reia din 24.05.2018 .
REZERVARI TELEFONICE
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
9:54
05:10
45'
17:19 05:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:54
05:30
45'
22:12 06:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:39
05:55
45'
23:26 06:40 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:33
06:10
45'
21:23 06:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:4
06:25
1h15'
22:29 07:40 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
9:27
06:25
1h15'
14:21 07:40 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
10:57
06:30
45'
14:45 07:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
8:16
06:50
45'
14:15 07:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:25
07:10
45'
20:29 07:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:19
07:30
45'
21:59 08:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:32
07:50
45'
18:36 08:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
8:7
08:10
45'
14:26 08:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:48
08:30
45'
24:26 09:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:0
08:50
45'
22:37 09:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:48
09:10
1h15'
18:2 10:25 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
8:28
09:10
45'
17:15 09:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:51
09:30
45'
22:14 10:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:27
09:50
45'
16:11 10:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:39
10:10
45'
22:5 10:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
12:48
10:30
45'
19:59 11:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:27
10:50
45'
18:53 11:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:14
11:00
1h15'
19:26 12:15 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
8:54
11:10
45'
19:7 11:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:45
11:30
45'
18:16 12:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:8
11:50
45'
19:49 12:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:44
12:10
45'
14:35 12:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:49
12:30
45'
21:11 13:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:11
12:50
45'
15:15 13:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:36
13:00
1h
15:6 14:00 Sir Trans
LMMJVSD
se calculează...
Informații
13:40
13:10
45'
19:53 13:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:1
13:25
1h15'
14:56 14:40 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
12:24
13:25
1h15'
16:24 14:40 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
11:43
13:30
45'
16:8 14:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:15
13:50
45'
21:51 14:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
8:23
14:10
45'
14:42 14:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:12
14:30
45'
24:14 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
12:6
14:50
45'
17:39 15:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
12:53
15:10
45'
19:21 15:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:33
15:15
1h
17:41 16:15 Sir Trans
LMMJVSD
se calculează...
Informații
13:31
15:25
1h15'
15:29 16:40 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
9:20
15:25
1h15'
20:42 16:40 99 Nar Tour srl
LMMJVSD
10lei
Informații
11:21
15:30
45'
20:40 16:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
12:37
15:50
45'
18:21 16:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:20
16:10
45'
20:39 16:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:56
16:30
45'
17:14 17:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:50
16:45
1h
20:45 17:45 Sir Trans
LMMJVSD
se calculează...
Informații
10:53
16:50
45'
19:20 17:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:34
17:10
45'
23:40 17:55 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:28
17:30
45'
18:31 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:58
17:50
45'
16:35 18:35 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:34
18:15
45'
24:25 19:00 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:32
18:15
1h
14:23 19:15 Sir Trans
LMMJVSD
se calculează...
Informații
10:23
18:45
45'
20:19 19:30 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:12
19:15
45'
14:36 20:00 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
8:32
19:45
45'
24:32 20:30 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
8:47
19:45
1h
16:2 20:45 Sir Trans
LMMJVSD
se calculează...
Informații
9:36
20:15
45'
20:6 21:00 Simpa Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:45
22:00
45'
21:10 22:45 Fany
LMMJVSD
Informații
10:39
22:00
45'
20:16 22:45 Antares Transport
LMMJVSD
Cursa se reia din 22.06.2018 .
circula 22.06-09.09.2018
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru