Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ Constanța

sâmbătă,
19 sep 2020
70 curse disponibile

Bilete disponibile online

04:30 - 05:05
Simpa Trans
35min
Vezi detalii

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL
Opinii călători
  1. 04:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 05:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
05:00 - 06:30
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 05:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
05:50 - 06:35
Simpa Trans
45min
Vezi detalii
  1. 05:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:30 - 08:00
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 06:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
07:20 - 08:05
Simpa Trans
45min
Vezi detalii
  1. 07:20
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:00 - 09:30
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 08:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
08:40 - 09:35
Simpa Trans
55min
Vezi detalii
  1. 08:40
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:35
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
09:30 - 11:00
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 09:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
10:10 - 11:05
Simpa Trans
55min
Vezi detalii
  1. 10:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:05
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
11:00 - 12:30
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 11:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
11:45 - 12:35
Simpa Trans
50min
Vezi detalii
  1. 11:45
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:35
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:30 - 14:00
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Sir Trans

Sir Impex SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 12:30
  2. Traseu: Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
13:10 - 14:05
Simpa Trans
55min
Vezi detalii
  1. 13:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:05
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:00 - 15:30
Comanto Trans
1h 30min
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 14:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2020
14:45 - 16:15
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 14:45
  2. Traseu: Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
15:30 - 17:00
Comanto Trans
1h 30min
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 15:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2020
16:15 - 17:45
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 16:15
  2. Traseu: Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
17:00 - 18:30
Comanto Trans
1h 30min
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 17:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2020
17:45 - 19:15
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 17:45
  2. Traseu: Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
18:30 - 20:00
Comanto Trans
1h 30min
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 18:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2020
19:15 - 20:45
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 19:15
  2. Traseu: Constanta - Bucuresti
  3. 20:45
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
21:00 - 22:00
Simpa Trans
1h 00min
Vezi detalii
  1. 21:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
21:00 - 22:00
Horas
1h 00min
Vezi detalii

Horas

Circulă doar marți, joi și duminică

CIRCULA DUMINICA-MARTI- JOI.

  1. 21:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
  3. 22:00
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 09/2020
00:00 - 14:40
99 Nar Tour srl
14h 40min
12lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pl.din Mangalia statia Gara (lidel) in fiecare zi -06.25, iar cursele de 07.40 si 16.40 pleaca din autogara sud peronul 11 linga gara CFR (CT) in directia Slobozia - Ploiesti. Cursa de 14.40 pleaca din autogara Tomis-nord spre Harsova-Slobozia (5zile

  1. 00:00
  2. Traseu: mangalia - slobozia
  3. 14:40
Durată: 14h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 03/2020
00:15 - 01:00
GsmTrans
45min
10lei
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 00:15
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 07/2020
05:10 - 05:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 05:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 05:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
05:30 - 06:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 05:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
05:55 - 06:40
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 05:55
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:40
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:10 - 06:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 06:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:25 - 07:40
99 Nar Tour srl
1h 15min
12lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Pl.din statia Gara Mangalia (LIDL) in fiecare zi la ora - 06.25, iar cursele de 07.40, 16.40 pleaca zilnic din autogara Heri-Sof peronul 11, linga gara CFR(CT) in directia- Harsova, Tandarei ,Slobozia , Urziceni , Ploiesti-sud si cursa cu plecarea

  1. 06:25
  2. Traseu: Mangalia - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 07:40
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 10/2019
06:25 - 07:40
99 Nar Tour srl
1h 15min
12lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Pl.din statia Gara Mangalia (LIDL) in fiecare zi la ora 06.25 si respectiv din autog.Herli-sof peronul 11 la orele: 07.40 ; 16.40 spre Harsova,Slobozia,Urziceni,Ploiesti,iar plecarea 14.40 se efectueaza din autogara Tomis-nord de Luni pina Vineri in

  1. 06:25
  2. Traseu: Mangalia - Slobozia
  3. 07:40
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2020
06:30 - 07:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:50 - 07:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 06:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:10 - 07:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 07:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:30 - 08:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 07:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:30 - 08:30
GsmTrans
1h 00min
10lei
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 07:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:30
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 07/2020
07:50 - 08:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 07:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:10 - 08:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 08:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:30 - 09:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 08:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:50 - 09:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 08:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
09:10 - 09:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 09:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
09:30 - 10:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 09:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
09:50 - 10:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 09:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:10 - 10:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 10:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:30 - 11:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 10:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:50 - 11:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 10:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
11:10 - 11:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 11:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
11:30 - 12:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 11:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
11:50 - 12:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 11:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:10 - 12:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 12:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:30 - 13:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:50 - 13:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 12:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:10 - 13:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 13:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:30 - 14:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:50 - 14:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 13:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:10 - 14:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 14:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:30 - 15:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:50 - 15:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 14:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:10 - 15:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 15:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:30 - 16:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 15:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:50 - 16:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 15:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
16:10 - 16:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 16:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
16:30 - 17:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
16:50 - 17:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 16:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:10 - 17:55
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 17:10
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:30 - 18:15
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 17:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 18:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:50 - 18:35
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 17:50
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 18:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
18:15 - 19:00
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 18:15
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
18:45 - 19:30
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 18:45
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
19:15 - 20:00
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 19:15
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
19:45 - 20:30
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 19:45
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
20:15 - 21:00
Simpa Trans
45min
12lei
Vezi detalii
  1. 20:15
  2. Traseu: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 22:45
Fany
45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 22:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 22:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - Constanța?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Mangalia la Constanța este cuprins între 10 și 70 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Constanța?

De la Mangalia la Constanța circulă 110 autobuze cu plecare din stațiile Statie Gara-Lidl-Nordiana, Statia 1 Decembrie, Autogara Simpa Trans, Parcare LIDL, Statie PETROM (langa Casa Tineretului).

Când pleacă autocarul din Mangalia către Constanța?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Constanța?

Călătoria Mangalia-Constanța cu autocarul, durează între 35min și 14h 40min.