Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Mangalia, Romania ➞ Durankulak, Bulgaria

marţi,
30 nov 2021
7 curse disponibile

08:00
25m
08:25
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 08:00
  2. Autocar: Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 08:25
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
09:00
25m
09:25
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 09:00
  2. Autocar: Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 09:25
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
10:00
25m
10:25
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

Mercado Sud

Circula in perioada 15 iunie-15 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 10:00
  2. Autocar: Galati-Braila-Constanta-Mamaia-Mangalia-Albena-Sunny Beach -Nessebar (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 10:25
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
10:45
20m
11:05
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 10:45
  2. Autocar: Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 11:05
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 10/2021
11:00
25m
11:25
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 11:00
  2. Autocar: Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 11:25
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
11:00
25m
11:25
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

Circula in perioada 15 iunie-15 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 11:00
  2. Autocar: Galati-Braila-Constanta-Mamaia-Mangalia-Albena-Sunny Beach -Nessebar (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 11:25
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
13:00
25m
13:25
Mercado Sud
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 13:00
  2. Autocar: Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 13:25
    Durankulak LA SOSEA
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Durankulak

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - Durankulak?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mangalia la Durankulak este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Durankulak?

De la Mangalia la Durankulak circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Gara-Lidl-Nordiana.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Durankulak?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 13:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Durankulak?

Călătoria Mangalia-Durankulak cu autocarul, durează între 20min și 25min.