Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ Limanu

joi,
9 dec 2021
31 curse disponibile

05:55
20m
06:15
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 05:55
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 06:15
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
06:15
20m
06:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 06:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 06:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
06:35
20m
06:55
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 06:35
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 06:55
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
06:55
20m
07:15
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 06:55
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 07:15
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:15
20m
07:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 07:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 07:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:35
20m
07:55
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 07:35
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 07:55
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:55
20m
08:15
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 07:55
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 08:15
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:15
20m
08:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 08:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 08:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:45
20m
09:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 08:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 09:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:15
20m
09:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 09:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 09:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:45
20m
10:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 09:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 10:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:15
20m
10:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 10:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 10:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:45
20m
11:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 10:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 11:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:15
20m
11:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 11:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 11:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:45
20m
12:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 11:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 12:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:15
20m
12:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 12:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 12:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:45
20m
13:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 12:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 13:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:15
20m
13:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 13:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 13:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:45
20m
14:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 13:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 14:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:15
20m
14:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 14:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 14:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:45
20m
15:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 14:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 15:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:15
20m
15:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 15:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 15:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:45
20m
16:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 15:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 16:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:15
20m
16:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 16:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 16:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:45
20m
17:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 16:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 17:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:15
20m
17:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 17:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 17:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:45
20m
18:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 17:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 18:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:15
20m
18:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 18:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 18:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:45
20m
19:05
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 18:45
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 19:05
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:15
20m
19:35
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 19:15
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 19:35
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
20:00
20m
20:20
Nordiana
-
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai

  1. 20:00
  2. Midibus: CT Mangalia - Limanu
  3. 20:20
    Limanu Statie Limanu
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Limanu

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Limanu?

De la Mangalia la Limanu circulă 31 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Simpa Trans.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Limanu?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 05:55, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Limanu?

Călătoria cu autocarul de la Mangalia la Limanu, durează 20min.