Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Mangalia ➞ Mihail Kogălniceanu Aeroport

joi,
1 oct 2020
7 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:00 - 03:30
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
  1. 02:00
  2. Traseu: CT- MK
  3. 03:30
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
05:40 - 07:10
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

Circulă doar miercuri și sâmbătă

  1. 05:40
  2. Traseu: CT- MK
  3. 07:10
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
07:00 - 08:30
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

Circulă doar miercuri și duminică

  1. 07:00
  2. Traseu: CT- MK
  3. 08:30
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
07:45 - 09:45
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
  1. 07:45
  2. Traseu: CT- MK
  3. 09:45
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
08:00 - 09:30
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

Circulă doar miercuri

  1. 08:00
  2. Traseu: CT- MK
  3. 09:30
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
12:00 - 13:30
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
  1. 12:00
  2. Traseu: CT- MK
  3. 13:30
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
17:20 - 18:50
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

Circulă doar luni, miercuri, vineri și duminică

  1. 17:20
  2. Traseu: CT- MK
  3. 18:50
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
19:40 - 21:10
Direct Aeroport
1h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

Circulă doar luni și vineri

  1. 19:40
  2. Traseu: CT- MK
  3. 21:10
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 02/2020
09:40 - 11:30
Mercado Sud
1h 50min
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.92.90.51 sau 0722.26.57.79!

  1. 09:40
  2. Traseu: Nisipurile De Aur (Bulgaria) - Galati
    • Dotări:
  3. 11:30
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
14:25 - 16:15
Mercado Sud
1h 50min
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.92.90.51 sau 0722.26.57.79!

  1. 14:25
  2. Traseu: Nisipurile De Aur (Bulgaria) - Galati
    • Dotări:
  3. 16:15
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
15:45 - 17:35
Mercado Sud
1h 50min
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.92.90.51 sau 0722.26.57.79!

  1. 15:45
  2. Traseu: Nisipurile De Aur (Bulgaria) - Galati
    • Dotări:
  3. 17:35
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
17:25 - 19:15
Mercado Sud
1h 50min
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.92.90.51 sau 0722.26.57.79!

  1. 17:25
  2. Traseu: Nisipurile De Aur (Bulgaria) - Galati
    • Dotări:
  3. 19:15
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Mihail Kogălniceanu Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - Mihail Kogălniceanu Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mangalia la Mihail Kogălniceanu Aeroport este de 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Mihail Kogălniceanu Aeroport?

De la Mangalia la Mihail Kogălniceanu Aeroport circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie PETROM (langa Casa Tineretului), Statie Gara-Lidl-Nordiana.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Mihail Kogălniceanu Aeroport?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 19:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Mihail Kogălniceanu Aeroport?

Călătoria Mangalia-Mihail Kogălniceanu Aeroport cu autocarul, durează între 1h 30min și 2h 00min.