Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ Neptun

joi,
1 oct 2020
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:00 - 05:05
GsmTrans
05min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 05:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 05:05
    Neptun Hotel Q
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
06:30 - 06:35
GsmTrans
05min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 06:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:35
    Neptun Hotel Q
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
08:00 - 08:05
GsmTrans
05min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 08:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:05
    Neptun Hotel Q
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
09:30 - 09:35
GsmTrans
05min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 09:30
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:35
    Neptun Hotel Q
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
11:00 - 11:05
GsmTrans
05min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 11:00
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:05
    Neptun Hotel Q
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Neptun

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - Neptun?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mangalia la Neptun este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Neptun?

De la Mangalia la Neptun circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Gara-Lidl-Nordiana.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Neptun?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 11:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Neptun?

Călătoria cu autocarul de la Mangalia la Neptun, durează 05min.