Filtrează rezultate

General

Plecare din Mannheim

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Mannheim, Germania ➞ Oradea, Romania

sâmbătă,
4 iul 2020
4 curse disponibile

08:45 - 09:30
Pletl
1zi
-
Vezi detalii
  1. 08:45
  2. Traseu: Germania (Sud) - Romania
    • Dotări:
  3. 07:00 +1 zi
  1. 07:00
  2. Traseu: Antena 5 Arad - Bistrita
    • Dotări:
  3. 09:30
Durată: 1zi
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Pletl | Ultima actualizare: 01/2020
13:30 - 07:58
Aliseb Tours Romania
18h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 13:30
    Mannheim La adresa
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA BELGIA
    • Dotări:
  3. 07:58 +1 zi
Durată: 18h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
13:35 - 09:25
Giltrans
19h 50min
-
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și duminică

Asiguram transportul pana la adresa dorita si o masa calda la iesirea din tara.

  1. 13:35
    Mannheim La adresa
  2. Traseu: RETUR Romania - Germania
  3. 09:25 +1 zi
Durată: 19h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 05/2020
17:30 - 09:50
BEPS TRAVEL
16h 20min
120
Vezi detalii

Circulă doar miercuri și duminică

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 17:30
    Mannheim La adresa
  2. Traseu: RETUR Romania-Anglia-Scotia
    • Dotări:
  3. 09:45 +1 zi
  1. 09:45
  2. Traseu: RETUR RO4 Pascani-Arad
  3. 09:50
Durată: 16h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
17:30 - 09:50
BEPS TRAVEL
16h 20min
120
Vezi detalii

Circulă doar duminică

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 17:30
    Mannheim La adresa
  2. Traseu: RETUR Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
    • Dotări:
  3. 09:45 +1 zi
  1. 09:45
  2. Traseu: RETUR RO4 Pascani-Arad
  3. 09:50
Durată: 16h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
18:30 - 07:58
Aliseb Tours Romania
13h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 18:30
    Mannheim La adresa
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 07:58 +1 zi
Durată: 13h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
19:00 - 11:10
Mega Travel
16h 10min
-
Vezi detalii

Mega Travel

Mega Travel SRL

DIRECT LA ADRESA!!! Nu ezitati sa ne sunati pentru mai multe detalii. Preturile pot diferi in functie de ziua plecarii si de mijlocul de transport. Va multumim!

  1. 19:00
    Mannheim Peco Autostrada
  2. Traseu: RETUR Romania - Anglia
    • Dotări:
  3. 11:10 +1 zi
Durată: 16h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mega Travel SRL | Ultima actualizare: 02/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mannheim - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mannheim - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mannheim la Oradea este de 567 RON.

De unde pleacă autocarul din Mannheim către Oradea?

De la Mannheim la Oradea circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile ZOB, Heinrich-von-Stephan-Strasse, La adresa, Peco Autostrada.

Când pleacă autocarul din Mannheim către Oradea?

Primul autobuz din Mannheim pleacă la ora 08:45, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mannheim către Oradea?

Călătoria Mannheim-Oradea cu autocarul, durează între 13h 28min și 1zi .