Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Marasesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mărășești ➞ Brașov

luni,
29 nov 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:45
Cursă specială
3h 15m
11:00
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR!Cursa rapidă directa/charter!

  1. 07:45
    Marasesti Mausoleul Eroilor

  2. C1
    Cursă specială
    Microbuz: C1 Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Sebes-Alba-Cluj-Floresti(CJ)
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 11/2021
07:26
4h 20m
11:46
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 07:26
    Marasesti Statie Marasesti
  2. Autocar: 2 Tecuci - Brasov
  3. 11:46
Durată: 4h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:26
4h 20m
17:46
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 13:26
    Marasesti Statie Marasesti
  2. Autocar: 2 Tecuci - Brasov
  3. 17:46
Durată: 4h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mărășești - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mărășești - Brașov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mărășești la Brașov este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Mărășești către Brașov?

De la Mărășești la Brașov circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Marasesti, Gara CFR Marasesti, Mausoleul Eroilor.

Când pleacă autocarul din Mărășești către Brașov?

Primul autobuz din Mărășești pleacă la ora 07:26, iar ultimul pleacă la ora 13:26.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mărășești către Brașov?

Călătoria Mărășești-Brașov cu autocarul, durează între 3h 15min și 4h 20min.