Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Marasesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mărășești ➞ Roman

vineri,
28 ian 2022
2 curse disponibile

11:50
2h 40m
14:30
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 11:50
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 14:30
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2022
22:20
2h 40m
01:00
Pristyl
40lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.04.2022 .
CONFORM GRAFICULUI DE CIRCULATIE

circula tot timpul anului

  1. 22:20
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2022
23:00
2h 05m
01:05
Trans Dor
-
Vezi detalii

Trans Dor

S.C. Lorion S.R.L.

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0748033406, pentru zilele impare 0748033407

  1. 23:00
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Autocar: Constanta - Braila - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 01:05 +1 zi
Durată: 2h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: S.C. Lorion S.R.L. | Ultima actualizare: 01/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mărășești - Roman

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mărășești - Roman?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mărășești la Roman este de 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Mărășești către Roman?

De la Mărășești la Roman circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Mausoleul Eroilor.

Când pleacă autocarul din Mărășești către Roman?

Primul autobuz din Mărășești pleacă la ora 11:50, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mărășești către Roman?

Călătoria Mărășești-Roman cu autocarul, durează între 2h 05min și 2h 40min.