Filtrează rezultate

General

Plecare din Mateesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mateești ➞ Slătioara

luni,
10 aug 2020
5 curse disponibile

07:54 - 08:24
Viitorul
30min
-
Vezi detalii
  1. 07:54
    Mateesti Mateeşti
  2. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  3. 08:10
  4. 08:16
  5. 08:20
  6. 08:24
    Slatioara Cumpene
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:34 - 11:04
Viitorul
30min
-
Vezi detalii
  1. 10:34
    Mateesti Mateeşti
  2. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  3. 10:50
  4. 10:56
  5. 11:00
  6. 11:04
    Slatioara Cumpene
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:14 - 13:44
Viitorul
30min
-
Vezi detalii
  1. 13:14
    Mateesti Mateeşti
  2. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  3. 13:30
  4. 13:36
  5. 13:40
  6. 13:44
    Slatioara Cumpene
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:54 - 16:24
Viitorul
30min
-
Vezi detalii
  1. 15:54
    Mateesti Mateeşti
  2. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  3. 16:10
  4. 16:16
  5. 16:20
  6. 16:24
    Slatioara Cumpene
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 07/2020
18:34 - 19:04
Viitorul
30min
-
Vezi detalii
  1. 18:34
    Mateesti Mateeşti
  2. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  3. 18:50
  4. 18:56
  5. 19:00
  6. 19:04
    Slatioara Cumpene
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mateești - Slătioara

De unde pleacă autocarul din Mateești către Slătioara?

De la Mateești la Slătioara circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile Mateeşti.

Când pleacă autocarul din Mateești către Slătioara?

Primul autobuz din Mateești pleacă la ora 07:54, iar ultimul pleacă la ora 18:34.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mateești către Slătioara?

Călătoria Mateești-Slătioara cu autocarul, durează între 16min și 30min.