Română

Autocare Memmingen Germania ➞ Oradea Romania

De la Memmingen la Oradea circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Memmingen - La adresa, Memmingen - Memmingen central bus station, Memmingen - Autogara Peron 9 și sosire în stațiile Oradea - Gara CFR Oradea, Oradea - Benzinaria MOL (Calea Borsului).
Primul autobuz pleacă la 12:00. Ultimul este la 16:20. Călătoria durează peste 14h.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
11:10
12:00
LMMJVSD
18h
21:30
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
120
Circulă doar vineri și duminică
Informații
14:50
12:30
LMMJVSD
17h30'
16:30
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
120
Informații
09:40
14:28
LMMJVSD
18h57'
16:40
09:25
a doua zi
Amfurat strlen
Giltrans
LMMJVSD
Circulă doar marți, joi și duminică
Informații
19:00
15:00
LMMJVSD
15h
15:00
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
120
Circulă doar vineri
Informații
05:30
15:00
LMMJVSD
15h
20:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
120
Circulă doar marți și duminică
Informații
07:50
16:00
LMMJVSD
14h
10:10
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
120
Circulă doar duminică
Informații
15:00
16:20
LMMJVSD
15h03'
22:30
07:23
a doua zi
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru