Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Miclauseni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Miclăușeni ➞ Iași

marţi,
18 ian 2022
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

15:50
40m
16:30
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 15:50
    Miclauseni Statie Miclauseni
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2022
18:10
50m
19:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 18:10
    Miclauseni Statie Miclauseni
  2. Autocar: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2022
20:21
1h 19m
21:40
Cristian Trans
-
Vezi detalii

Cristian Trans

Cristian Trans SRL
  1. 20:21
    Miclauseni Statie Miclauseni
  2. Midibus: Focsani - Iasi
    • Dotări:
  3. 21:40
Durată: 1h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019
21:21
1h 19m
22:40
Drof Tur SRL
-
Vezi detalii
  1. 21:21
    Miclauseni Statie Miclauseni
  2. Midibus: Focsani - Sascut - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:40
Durată: 1h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Miclăușeni - Iași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Miclăușeni - Iași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Miclăușeni la Iași este de 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Miclăușeni către Iași?

De la Miclăușeni la Iași circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Miclauseni.

Când pleacă autocarul din Miclăușeni către Iași?

Primul autobuz din Miclăușeni pleacă la ora 15:50, iar ultimul pleacă la ora 21:21.

Cât durează călătoria cu autocarul din Miclăușeni către Iași?

Călătoria Miclăușeni-Iași cu autocarul, durează între 40min și 1h 19min.