Filtrează rezultate

General

Plecare din Mihai Viteazu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mihai Viteazu ➞ Călărași

miercuri,
5 aug 2020
8 curse disponibile

06:20 - 07:00
Vasile Trans SRL
40min
-
Vezi detalii

via Visini

  1. 06:20
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: CL Mihai Viteazu - Calarasi
  3. 07:00
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:30 - 09:10
Vasile Trans SRL
40min
-
Vezi detalii

via Visini

  1. 08:30
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: CL Mihai Viteazu - Calarasi
  3. 09:10
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:00 - 11:45
Vasile Trans SRL
45min
-
Vezi detalii

via Nicolae Balcescu

  1. 11:00
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: CL Mihai Viteazu - Calarasi
  3. 11:45
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:50 - 15:30
Vasile Trans SRL
40min
-
Vezi detalii

via Visini

  1. 14:50
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: CL Mihai Viteazu - Calarasi
  3. 15:30
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:00 - 17:40
Vasile Trans SRL
40min
-
Vezi detalii

via Visini

  1. 17:00
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: CL Mihai Viteazu - Calarasi
  3. 17:40
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:31 - 19:15
C&I Grup
44min
8lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 18:31
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
19:18 - 20:06
C&I Grup
48min
8lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 19:18
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:06
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
19:48 - 20:36
C&I Grup
48min
8lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 19:48
    Mihai Viteazu Statie Mihai Viteazu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:36
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mihai Viteazu - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mihai Viteazu - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mihai Viteazu la Călărași este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Mihai Viteazu către Călărași?

De la Mihai Viteazu la Călărași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Mihai Viteazu.

Când pleacă autocarul din Mihai Viteazu către Călărași?

Primul autobuz din Mihai Viteazu pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 19:48.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mihai Viteazu către Călărași?

Călătoria Mihai Viteazu-Călărași cu autocarul, durează între 40min și 48min.