Filtrează rezultate

General

Plecare din Milostea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Miloștea ➞ Petroșani

vineri,
7 aug 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:05 - 08:39
Normandia
2h 34min
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 06:05
    Milostea Statie Milostea
  2. Traseu: T3 - 05:45 - Horezu - Timisoara
  3. 08:39
Durată: 2h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:03 - 10:38
Normandia
2h 35min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 08:03
    Milostea Statie Milostea
  2. Traseu: T1 - 06:45 - Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 10:38
Durată: 2h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:05 - 15:39
Normandia
2h 34min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 13:05
    Milostea Statie Milostea
  2. Traseu: 8:30 -BUCURESTI - HOREZU - TIMISOARA
  3. 15:39
Durată: 2h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Miloștea - Petroșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Miloștea - Petroșani?

Prețul unei călători cu autocarul de la Miloștea la Petroșani este de 33 RON.

De unde pleacă autocarul din Miloștea către Petroșani?

De la Miloștea la Petroșani circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Milostea.

Când pleacă autocarul din Miloștea către Petroșani?

Primul autobuz din Miloștea pleacă la ora 06:05, iar ultimul pleacă la ora 13:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Miloștea către Petroșani?

Călătoria Miloștea-Petroșani cu autocarul, durează între 2h 34min și 2h 35min.