Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mioveni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mioveni ➞ București

duminică,
22 mai 2022
4 curse disponibile

06:50
1h 40m
08:30
Amic
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

  1. 06:50
  2. Autocar: Campulung Muscel - Bucuresti
  3. 08:30
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 05/2022
09:50
1h 40m
11:30
Amic
-
Vezi detalii
  1. 09:50
  2. Autocar: Campulung Muscel - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:30
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 05/2022
12:50
1h 40m
14:30
Amic
-
Vezi detalii
  1. 12:50
  2. Autocar: Campulung Muscel - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:30
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 05/2022
14:55
1h 35m
16:30
Amic
-
Vezi detalii
  1. 14:55
  2. Autocar: Campulung Muscel - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:30
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 1h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 05/2022
17:05
1h 35m
18:40
Amic
-
Vezi detalii
  1. 17:05
  2. Autocar: Campulung Muscel - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:40
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Mioveni - București

Despre Mioveni - București

De unde pleacă autocarul din Mioveni către București?

De la Mioveni la București circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Catedrala Stintii Apostoli Petru si Pavel, Subunitate Pompieri.

Când pleacă autocarul din Mioveni către București?

Primul autobuz din Mioveni pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 17:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mioveni către București?

Călătoria Mioveni-București cu autocarul, durează între 1h 35min și 1h 40min.