Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Mitoc ➞ Secuia

sâmbătă,
13 aug 2022
7 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:31
28m
08:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:31
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 08:59
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:01
28m
09:29
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:01
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:29
Durată: 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:31
28m
09:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:31
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 09:59
Durată: 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
10:01
28m
10:29
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 10:01
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 10:29
Durată: 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:31
28m
12:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 12:31
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 12:59
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:31
28m
13:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:31
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 13:59
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:01
28m
14:29
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 14:01
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 14:29
Durată: 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:31
28m
16:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 16:31
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 16:59
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:31
28m
17:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:31
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 17:59
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:01
28m
18:29
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 18:01
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 18:29
Durată: 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
19:51
28m
20:19
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 19:51
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 20:19
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mitoc - Secuia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mitoc - Secuia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mitoc la Secuia este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Mitoc către Secuia?

De la Mitoc la Secuia circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ramificatie.

Când pleacă autocarul din Mitoc către Secuia?

Primul autobuz din Mitoc pleacă la ora 08:31, iar ultimul pleacă la ora 19:51.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mitoc către Secuia?

Călătoria cu autocarul de la Mitoc la Secuia, durează 28min.