Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Moeciu de Jos ➞ Cristian

marţi,
7 feb 2023
17 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:45
31m
14:16
Transmontana
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
Opinii călători

0726922277; 0723397890; Program: orele 8:00- 16:00

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 13:45
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:16
    Cristian Statie Cristian
Durată: 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2023
05:30
38m
06:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 05:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 06:10
  4. 06:11
  5. 06:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
06:30
38m
07:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 06:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 07:10
  4. 07:11
  5. 07:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
07:30
38m
08:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 07:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 08:10
  4. 08:11
  5. 08:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
08:30
38m
09:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 08:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 09:10
  4. 09:11
  5. 09:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
09:30
38m
10:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 09:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 10:10
  4. 10:11
  5. 10:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
10:30
38m
11:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 10:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 11:10
  4. 11:11
  5. 11:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
11:30
38m
12:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 11:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 12:10
  4. 12:11
  5. 12:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
12:30
38m
13:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 12:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 13:10
  4. 13:11
  5. 13:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
13:16
44m
14:00
Antares Transport
-
Vezi detalii
  1. 13:16
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. 2BV
    Autocar: 2BV Râmnicu Vâlcea -Curtea de Argeș-C.Lung- BRAȘOV
  3. 14:00
    Cristian Statie Cristian
Durată: 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 11/2022
13:30
38m
14:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 13:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 14:10
  4. 14:11
  5. 14:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
14:30
38m
15:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 14:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 15:10
  4. 15:11
  5. 15:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
15:30
38m
16:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 15:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 16:10
  4. 16:11
  5. 16:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
16:30
38m
17:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 16:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 17:10
  4. 17:11
  5. 17:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
17:30
38m
18:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 17:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 18:10
  4. 18:11
  5. 18:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
18:30
38m
19:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 18:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 19:10
  4. 19:11
  5. 19:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
19:30
38m
20:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 19:30
    Moeciu de Jos Statie Moeciu de Jos
  2. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  3. 20:10
  4. 20:11
  5. 20:08
    Cristian Cristian Sud
Durată: 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Moeciu de Jos - Cristian

Care este prețul călătoriei cu autocarul Moeciu de Jos - Cristian?

Prețul unei călători cu autocarul de la Moeciu de Jos la Cristian este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Moeciu de Jos către Cristian?

De la Moeciu de Jos la Cristian circulă 48 autobuze cu plecare din stațiile Statie Moeciu de Jos.

Când pleacă autocarul din Moeciu de Jos către Cristian?

Primul autobuz din Moeciu de Jos pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Moeciu de Jos către Cristian?

Călătoria Moeciu de Jos-Cristian cu autocarul, durează între 31min și 44min.