Filtrează rezultate

General

Plecare din Moreni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Moreni ➞ București

luni,
10 aug 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:30 - 07:00
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Sir Trans

Sir Impex SRL

se folosesc autobuze Mercedes Cibro si CDI

  1. 05:30
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
  3. 07:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
07:00 - 08:30
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Circulă începând cu 10.06.2080 .
Ocupat

se folosesc autobuze Mercedes Cibro si CDI

  1. 07:00
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:30
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
08:30 - 10:00
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

se folosesc autobuze Mercedes Cibro si CDI

  1. 08:30
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
10:30 - 12:00
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Circulă începând cu 10.06.2080 .
Ocupat

se folosesc autobuze Mercedes Cibro si CDI

  1. 10:30
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
13:00 - 14:30
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

se folosesc autobuze Mercedes Cibro si CDI

  1. 13:00
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
16:30 - 18:00
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Circulă începând cu 31.07.2080 .
Ocupat

se folosesc autobuze Mercedes Cibro si CDI

  1. 16:30
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
  3. 18:00
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 08/2020
09:00 - 12:20
Vinotrans
3h 20min
-
Vezi detalii
  1. 09:00
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Bucuresti
  3. 12:20
Durată: 3h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 09/2009
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Moreni - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul Moreni - București?

Prețul unei călători cu autocarul de la Moreni la București este de 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Moreni către București?

De la Moreni la București circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile ATLAS, AUTOGARA MORENI.

Când pleacă autocarul din Moreni către București?

Primul autobuz din Moreni pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Moreni către București?

Călătoria Moreni-București cu autocarul, durează între 1h 30min și 3h 20min.