Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Moreni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Moreni ➞ Ploiești

miercuri,
23 sep 2020
15 curse disponibile

05:40 - 06:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 05:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 06:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
06:15 - 07:05
GRUP ATYC
50min
10lei?
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 06:15
  2. Traseu: # Moreni - Ploiesti
  3. 07:00
  4. 07:05
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
06:40 - 07:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 06:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 07:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
07:40 - 08:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 07:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 08:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
08:40 - 09:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 08:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 09:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
10:00 - 10:50
GRUP ATYC
50min
10lei?
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Traseu: # Moreni - Ploiesti
  3. 10:45
  4. 10:50
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
11:40 - 12:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 11:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 12:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
12:40 - 13:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 12:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 13:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
13:15 - 14:05
GRUP ATYC
50min
10lei?
Vezi detalii
  1. 13:15
  2. Traseu: # Moreni - Ploiesti
  3. 14:00
  4. 14:05
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
13:40 - 14:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 13:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 14:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
14:40 - 15:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 14:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 15:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
15:15 - 16:05
GRUP ATYC
50min
10lei?
Vezi detalii
  1. 15:15
  2. Traseu: # Moreni - Ploiesti
  3. 16:00
  4. 16:05
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
17:15 - 18:05
GRUP ATYC
50min
10lei?
Vezi detalii
  1. 17:15
  2. Traseu: # Moreni - Ploiesti
  3. 18:00
  4. 18:05
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
17:40 - 18:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 17:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 18:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
18:40 - 19:52
Vinotrans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 18:40
    Moreni ATLAS
  2. Traseu: Moreni - Ploiesti
  3. 19:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Moreni - Ploiești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Moreni - Ploiești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Moreni la Ploiești este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Moreni către Ploiești?

De la Moreni la Ploiești circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile ATLAS, Parcare Bloc Turn.

Când pleacă autocarul din Moreni către Ploiești?

Primul autobuz din Moreni pleacă la ora 05:40, iar ultimul pleacă la ora 18:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Moreni către Ploiești?

Călătoria Moreni-Ploiești cu autocarul, durează între 45min și 1h 12min.