Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mosesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Moșești ➞ Râmnicu Sărat

sâmbătă,
28 mai 2022
2 curse disponibile

07:00
1h 10m
08:10
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Robeasca

  1. 07:00
    Mosesti Statie Mosesti
  2. Microbuz: BZ Mosesti - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 08:10
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:50
1h 10m
11:00
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Robeasca

  1. 09:50
    Mosesti Statie Mosesti
  2. Microbuz: BZ Mosesti - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 11:00
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:20
1h 10m
14:30
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Robeasca

  1. 13:20
    Mosesti Statie Mosesti
  2. Microbuz: BZ Mosesti - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 14:30
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
1h 10m
17:10
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Robeasca

  1. 16:00
    Mosesti Statie Mosesti
  2. Microbuz: BZ Mosesti - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 17:10
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Moșești - Râmnicu Sărat

Despre Moșești - Râmnicu Sărat

De unde pleacă autocarul din Moșești către Râmnicu Sărat?

De la Moșești la Râmnicu Sărat circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Mosesti.

Când pleacă autocarul din Moșești către Râmnicu Sărat?

Primul autobuz din Moșești pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Moșești către Râmnicu Sărat?

Călătoria cu autocarul de la Moșești la Râmnicu Sărat, durează 1h 10min.