Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Muntenești ➞ Cănțălărești

sâmbătă,
20 aug 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:05
10m
07:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:05
    Muntenesti MUNTENESTI
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 07:15
    Cantalaresti Statie Cantalaresti
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:15
10m
09:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:15
    Muntenesti MUNTENESTI
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 09:25
    Cantalaresti Statie Cantalaresti
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:15
10m
12:25
Autogara Vaslui
5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:15
    Muntenesti MUNTENESTI
  2. Midibus: VS Barzesti - VASLUI ATG
  3. 12:25
    Cantalaresti Statie Cantalaresti
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:40
10m
15:50
Autogara Vaslui
5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:40
    Muntenesti MUNTENESTI
  2. Midibus: VS Barzesti - VASLUI ATG
  3. 15:50
    Cantalaresti Statie Cantalaresti
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:20
10m
17:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:20
    Muntenesti MUNTENESTI
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 17:30
    Cantalaresti Statie Cantalaresti
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
20:45
10m
20:55
Autogara Vaslui
5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:45
    Muntenesti MUNTENESTI
  2. Midibus: VS Barzesti - VASLUI ATG
  3. 20:55
    Cantalaresti Statie Cantalaresti
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Muntenești - Cănțălărești

Despre Muntenești - Cănțălărești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Muntenești - Cănțălărești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Muntenești la Cănțălărești este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Muntenești către Cănțălărești?

De la Muntenești la Cănțălărești circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile MUNTENESTI.

Când pleacă autocarul din Muntenești către Cănțălărești?

Primul autobuz din Muntenești pleacă la ora 07:05, iar ultimul pleacă la ora 20:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Muntenești către Cănțălărești?

Călătoria cu autocarul de la Muntenești la Cănțălărești, durează 10min.