Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Murighiol

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Murighiol ➞ Constanța

luni,
27 iun 2022
3 curse disponibile

06:50
2h 50m
09:40
Sherif
35lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani 2 comentarii

  1. 06:50
    Murighiol Statie Murighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 09:40
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:05
2h 50m
15:55
Sherif
35lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani 2 comentarii

  1. 13:05
    Murighiol Statie Murighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 15:55
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:35
2h 50m
20:25
Sherif
35lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani 2 comentarii

  1. 17:35
    Murighiol Statie Murighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 20:25
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Murighiol - Constanța

Despre Murighiol - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Murighiol - Constanța?

Prețul unei călători cu autocarul de la Murighiol la Constanța este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Murighiol către Constanța?

De la Murighiol la Constanța circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Murighiol.

Când pleacă autocarul din Murighiol către Constanța?

Primul autobuz din Murighiol pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 17:35.

Cât durează călătoria cu autocarul din Murighiol către Constanța?

Călătoria cu autocarul de la Murighiol la Constanța, durează 2h 50min.