Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Murighiol ➞ Sabangia

duminică,
14 aug 2022
3 curse disponibile

06:50
46m
07:36
Sherif
9lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 06:50
    Murighiol Statie Murighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 07:36
    Sabangia Statie Sabangia
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:05
46m
13:51
Sherif
9lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 13:05
    Murighiol Statie Murighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 13:51
    Sabangia Statie Sabangia
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:35
46m
18:21
Sherif
9lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 17:35
    Murighiol Statie Murighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:21
    Sabangia Statie Sabangia
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Murighiol - Sabangia

Despre Murighiol - Sabangia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Murighiol - Sabangia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Murighiol la Sabangia este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Murighiol către Sabangia?

De la Murighiol la Sabangia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Murighiol.

Când pleacă autocarul din Murighiol către Sabangia?

Primul autobuz din Murighiol pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 17:35.

Cât durează călătoria cu autocarul din Murighiol către Sabangia?

Călătoria cu autocarul de la Murighiol la Sabangia, durează 46min.