Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Negrești ➞ Vovriesti

miercuri,
10 aug 2022
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:35
35m
08:10
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:35
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 08:10
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:10
35m
08:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:10
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 08:45
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:18
32m
08:50
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 08:18
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 08:50
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:45
35m
10:20
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:45
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 10:20
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:53
32m
10:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 09:53
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 10:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:00
35m
12:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:00
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 12:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:08
32m
12:40
Autogara Vaslui
15lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 12:08
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
  3. 12:40
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:40
35m
13:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:40
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 13:15
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:43
32m
13:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 12:43
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 13:15
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:20
35m
14:55
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:20
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 14:55
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:53
32m
15:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 14:53
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 15:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:00
35m
15:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:00
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 15:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:20
35m
16:55
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:20
    Negresti Statie Negresti
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 16:55
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:38
32m
17:10
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 16:38
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 17:10
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:50
35m
19:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 18:50
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 19:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
19:03
32m
19:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 19:03
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 19:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
20:05
35m
20:40
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:05
    Negresti Statie Negresti
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 20:40
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Negrești - Vovriesti

Care este prețul călătoriei cu autocarul Negrești - Vovriesti?

Prețul unei călători cu autocarul de la Negrești la Vovriesti este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Negrești către Vovriesti?

De la Negrești la Vovriesti circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Statie Negresti.

Când pleacă autocarul din Negrești către Vovriesti?

Primul autobuz din Negrești pleacă la ora 07:35, iar ultimul pleacă la ora 20:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Negrești către Vovriesti?

Călătoria Negrești-Vovriesti cu autocarul, durează între 32min și 35min.