Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Nojorid

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Nojorid ➞ Oradea

duminică,
27 sep 2020
16 curse disponibile

05:40 - 05:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 05:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 05:51
  4. 05:55
  5. 05:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
06:40 - 06:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 06:51
  4. 06:55
  5. 06:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
07:40 - 07:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:51
  4. 07:55
  5. 07:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
08:40 - 08:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:51
  4. 08:55
  5. 08:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
09:40 - 09:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 09:51
  4. 09:55
  5. 09:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
10:40 - 10:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:51
  4. 10:55
  5. 10:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
11:40 - 11:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:51
  4. 11:55
  5. 11:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
12:40 - 12:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:51
  4. 12:55
  5. 12:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
13:40 - 13:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:51
  4. 13:55
  5. 13:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
14:40 - 14:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 14:51
  4. 14:55
  5. 14:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
15:40 - 15:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:51
  4. 15:55
  5. 15:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
16:40 - 16:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:51
  4. 16:55
  5. 16:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
17:40 - 17:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:51
  4. 17:55
  5. 17:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
18:40 - 18:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:51
  4. 18:55
  5. 18:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
19:40 - 19:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:51
  4. 19:55
  5. 19:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
20:40 - 20:45
Bus Trans Valcea
05min
5lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:40
    Nojorid Statie Nojorid
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 20:51
  4. 20:55
  5. 20:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Nojorid - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Nojorid - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Nojorid la Oradea este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Nojorid către Oradea?

De la Nojorid la Oradea circulă 48 autobuze cu plecare din stațiile Statie Nojorid.

Când pleacă autocarul din Nojorid către Oradea?

Primul autobuz din Nojorid pleacă la ora 05:40, iar ultimul pleacă la ora 20:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Nojorid către Oradea?

Călătoria Nojorid-Oradea cu autocarul, durează între 05min și 15min.