Filtrează rezultate

General

Plecare din Oltenita

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Oltenița ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
14 curse disponibile

06:10 - 08:20
Rapid Trans SRL
2h 10min
-
Vezi detalii
  1. 06:10
    Oltenita Statie Oltenita
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 08:20
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rapid Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2014
06:30 - 08:40
Rapid Trans SRL
2h 10min
-
Vezi detalii
  1. 06:30
    Oltenita Statie Oltenita
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 08:40
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rapid Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2014
06:45 - 08:55
Rapid Trans SRL
2h 10min
-
Vezi detalii
  1. 06:45
    Oltenita Statie Oltenita
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 08:55
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rapid Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2014
07:15 - 09:25
Rapid Trans SRL
2h 10min
-
Vezi detalii
  1. 07:15
    Oltenita Statie Oltenita
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 09:25
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rapid Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2014
08:15 - 10:25
Rapid Trans SRL
2h 10min
-
Vezi detalii
  1. 08:15
    Oltenita Statie Oltenita
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 10:25
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rapid Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2014
08:15 - 09:45
C&I Grup
1h 30min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 08:15
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
10:45 - 12:55
L&M
2h 10min
-
Vezi detalii

  1. 10:45
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 12:55
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: L&M | Ultima actualizare: 01/2015
11:37 - 13:00
C&I Grup
1h 23min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 11:37
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 1h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
13:37 - 15:00
C&I Grup
1h 23min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 13:37
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 1h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:30 - 16:40
L&M
2h 10min
-
Vezi detalii

  1. 14:30
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 16:40
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: L&M | Ultima actualizare: 01/2015
16:30 - 18:40
L&M
2h 10min
-
Vezi detalii

  1. 16:30
  2. Traseu: CL Oltenita - Calarasi
  3. 18:40
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: L&M | Ultima actualizare: 01/2015
16:40 - 18:10
C&I Grup
1h 30min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 16:40
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
19:22 - 20:45
C&I Grup
1h 23min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 19:22
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 1h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:06 - 22:30
C&I Grup
1h 24min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:06
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 1h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oltenița - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oltenița - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Oltenița la Călărași este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Oltenița către Călărași?

De la Oltenița la Călărași circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Intens SRL, Statie Oltenita.

Când pleacă autocarul din Oltenița către Călărași?

Primul autobuz din Oltenița pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 21:06.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oltenița către Călărași?

Călătoria Oltenița-Călărași cu autocarul, durează între 1h 19min și 2h 10min.