Română

Autocare Oradea Romania ➞ Budapesta Ungaria

De la Oradea la Budapesta circulă 29 autobuze cu plecare din stațiile Oradea - Parcare TVS (B-dul Dacia), Oradea - VIS A VIS DE GARA CFR, Oradea - Benzinaria MOL (Calea Borsului), Oradea - CDI - Gara Oradea, Oradea - Autogara Intrans SA și sosire în stațiile Budapesta - Aeroportul Ferihegy 2a, Budapesta - Autogara Internationala Népliget, Budapesta - Parcare vis-a-vis Autogara Népliget, Budapesta - Aeroportul Ferihegy 2b, Budapesta - Autogara Nagylak, Budapesta - Aeroportul Ferihegy 2, Budapesta - La adresa, Budapesta - Budapesta M0, Statie MOL, Budapesta - KM 6,6 Peco OMV(McDonald's).
Primul autobuz pleacă la 00:30. Ultimul este la 21:00. Călătoria durează peste 2h30'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
22:50
00:30
LMMJVSD
3h30'
12:30
04:00
Amfurat strlen
Euro Pop
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
Informații
12:10
00:30
LMMJVSD
3h20'
05:30
03:50
Amfurat strlen
Huben
LMMJVSD
130lei
Cumpără bilet
Informații
22:00
03:30
LMMJVSD
3h45'
15:40
07:15
Amfurat strlen
Kameleon
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații
11:00
03:30
LMMJVSD
3h20'
16:40
06:50
Amfurat strlen
Huben
LMMJVSD
130lei
Cumpără bilet
Informații
17:50
06:00
LMMJVSD
3h30'
18:20
09:30
Amfurat strlen
President Tour
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații
15:50
08:30
LMMJVSD
3h30'
14:10
12:00
Amfurat strlen
Euro Pop
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
Informații
07:10
11:00
LMMJVSD
4h
21:20
15:00
Amfurat strlen
President Tour
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații
16:20
11:15
LMMJVSD
3h45'
07:30
15:00
Amfurat strlen
Kameleon
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații
10:30
15:00
LMMJVSD
3h45'
14:10
18:45
Amfurat strlen
Kameleon
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații
07:20
21:00
LMMJVSD
5h30'
14:10
02:30
a doua zi
Amfurat strlen
Alverstur
LMMJVSD
80
Circulă doar duminică
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
15:10
00:30
LMMJVSD
1zi3h30'
20:30
04:00
a doua zi
Amfurat strlen
Vatysall
LMMJVSD
100lei
Informații
17:40
00:30
LMMJVSD
3h45'
11:00
04:15
Amfurat strlen
Sova Impex
LMMJVSD
110lei
Rezervă acum
Informații
20:00
07:00
LMMJVSD
2h30'
23:30
09:30
Amfurat strlen
GIG Tour
LMMJVSD
80lei
Informații
17:30
08:30
LMMJVSD
4h
13:10
12:30
Amfurat strlen
Vatysall
LMMJVSD
100lei
Informații
10:40
11:00
LMMJVSD
3h30'
22:40
14:30
Amfurat strlen
Sova Impex
LMMJVSD
110lei
Rezervă acum
Informații
06:40
19:00
LMMJVSD
4h
23:20
23:00
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
Informații
11:20
20:00
LMMJVSD
3h
16:50
23:00
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
Informații
11:30
20:00
LMMJVSD
6h30'
19:20
02:30
a doua zi
Amfurat strlen
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
100
Circulă doar miercuri și duminică
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru