Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Oradea ➞ Leş

miercuri,
27 ian 2021
17 curse disponibile

06:00 - 06:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 06:04
  3. 06:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 06:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
07:00 - 07:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 07:04
  3. 07:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 07:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
08:00 - 08:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 08:04
  3. 08:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 08:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
09:00 - 09:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 09:04
  3. 09:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 09:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
10:00 - 10:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 10:04
  3. 10:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 10:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
10:05 - 11:15
Cento Trans
1h 10min
5,5lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 10:05
    Oradea Statie Pod
  2. 10:10
  3. 10:15
  4. 11:00
  5. Traseu: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  6. 11:15
    Les Centru
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
5,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2021
11:00 - 11:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 11:04
  3. 11:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 11:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
12:00 - 12:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 12:04
  3. 12:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 12:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
13:00 - 13:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 13:04
  3. 13:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 13:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
14:00 - 14:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 14:04
  3. 14:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 14:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
15:00 - 15:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 15:04
  3. 15:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 15:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
16:00 - 16:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 16:04
  3. 16:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 16:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
17:00 - 17:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 17:04
  3. 17:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 17:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
18:00 - 18:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 18:04
  3. 18:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 18:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
19:00 - 19:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 19:04
  3. 19:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 19:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
20:00 - 20:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 20:04
  3. 20:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 20:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
21:00 - 21:22
Bus Trans Valcea
22min
5lei?
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 21:00
    Oradea Statie Oradea
  2. 21:04
  3. 21:10
  4. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  5. 21:22
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oradea - Leş

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Leş?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Oradea la Leş este cuprins între 5 și 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Leş?

De la Oradea la Leş circulă 60 autobuze cu plecare din stațiile Romtelecom (pe Calea Aradului), Statie Decebal Livela (Biserica Emanuel), Statie Oradea, Autogara Intrans SA, Statie Pod, Gara CFR Oradea, Statie Politia Rutiera.

Când pleacă autocarul din Oradea către Leş?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 21:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Leş?

Călătoria Oradea-Leş cu autocarul, durează între 12min și 1h 10min.