Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Oradea, Romania ➞ Salerno, Italia

luni,
25 ian 2021
4 curse disponibile

18:20 - 15:33
Aliseb Tours Romania
21h 13min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

Siguranta si confort. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de călătorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii din fron

  1. 18:20
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ITALIA
    • Dotări:
  3. 15:33 +1 zi
    Salerno Stazzione FS
Durată: 21h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2021
18:30 - 21:55
Giltrans
1zi 3h
-
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Traseu: Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 21:55 +1 zi
    Salerno Stazzione FS
Durată: 1zi 3h
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 09/2020
20:50 - 20:00
Danytur
23h 10min
80
Vezi detalii

Circulă doar vineri

  1. 20:50
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 20:00 +1 zi
    Salerno Stadio Arrechi
Durată: 23h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 20:00
Danytur
22h 00min
80
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Romania A 1
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
  1. 06:00
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 20:00
    Salerno Stadio Arrechi
Durată: 22h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 20:00
Danytur
22h 00min
80
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Romania A 2
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
  1. 06:00
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 20:00
    Salerno Stadio Arrechi
Durată: 22h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
23:30 - 00:15
Sempre Dritto Tour
1zi
120
Vezi detalii

Sempre Dritto Tour

Circulă doar marți și joi

+4-0766-360.646 (non-stop); +4-0233-744.902; +4-0728-228.101;0728-228100, 00393201163883 (Ufficio Sicilia); 00393273426762 (Ufficio Salerno)

  1. 23:30
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 00:15 +2 zile
    Salerno Via del Carmine
Durată: 1zi
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Sempre Dritto Tour | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oradea - Salerno

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Salerno?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Oradea la Salerno este cuprins între 370 și 555 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Salerno?

De la Oradea la Salerno circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Oradea, Autogara Intrans SA, Benzinaria MOL.

Când pleacă autocarul din Oradea către Salerno?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 18:20, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Salerno?

Călătoria Oradea-Salerno cu autocarul, durează între 21h 13min și 1zi 3h .