Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Oradea, Romania ➞ Veneția, Italia

vineri,
2 oct 2020
9 curse disponibile

Bilete disponibile online

17:30 - 06:00
TARSIN
12h 30min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 17:30
  2. Traseu: A1: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Torino)
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
    Venetia Peco Bazera
Durată: 12h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
17:30 - 06:00
TARSIN
12h 30min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 17:30
  2. Traseu: A2: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Savona)
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
    Venetia Peco Bazera
Durată: 12h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
17:30 - 06:00
TARSIN
12h 30min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 17:30
  2. Traseu: A3: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Roma-Napoli)
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
    Venetia Peco Bazera
Durată: 12h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
13:15 - 00:10
Samitour
10h 55min
90
Vezi detalii

Circulă doar joi

  1. 13:15
  2. Traseu: Romania - Italia (1)
  3. 00:10 +1 zi
    Venetia Autogril A4
Durată: 10h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90
Sursa: Samitour Passenger | Ultima actualizare: 07/2020
14:30 - 06:28
Aliseb Tours Romania
15h 58min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 14:30
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 06:28 +1 zi
Durată: 15h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:20 - 05:48
Aliseb Tours Romania
11h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 18:20
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ITALIA
    • Dotări:
  3. 05:48 +1 zi
    Venetia Statie Venetia
Durată: 11h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:30 - 08:28
Romfour Romania
13h 58min
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinatie. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervari apelati dispecerii nostri care va vor furniza toate detaliile cala

  1. 18:30
  2. Traseu: ROMANIA ITALIA
    • Dotări:
  3. 08:28 +1 zi
Durată: 13h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 03/2020
20:50 - 10:45
Danytur
13h 55min
80
Vezi detalii
  1. 20:50
  2. Traseu: Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 10:45 +1 zi
Durată: 13h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 10:45
Danytur
12h 45min
80
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Romania A 1
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
  1. 06:00
  2. Traseu: Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 10:45
Durată: 12h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 10:45
Danytur
12h 45min
80
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Romania A 2
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
  1. 06:00
  2. Traseu: Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 10:45
Durată: 12h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
23:30 - 11:10
Sempre Dritto Tour
11h 40min
120
Vezi detalii

Sempre Dritto Tour

Circulă doar marți și joi

+4-0766-360.646 (non-stop); +4-0233-744.902; +4-0728-228.101;0728-228100, 00393201163883 (Ufficio Sicilia); 00393273426762 (Ufficio Salerno)

  1. 23:30
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 11:10 +1 zi
    Venetia Statie Venetia
Durată: 11h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Sempre Dritto Tour | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oradea - Veneția

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Veneția?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Oradea la Veneția este cuprins între 370 și 555 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Veneția?

De la Oradea la Veneția circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Intrans SA, Gara CFR Oradea, VIS A VIS DE GARA CFR, Benzinaria MOL.

Când pleacă autocarul din Oradea către Veneția?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 13:15, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Veneția?

Călătoria Oradea-Veneția cu autocarul, durează între 10h 55min și 15h 58min.