Filtrează rezultate

General

Plecare din Orastie

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Orăștie ➞ șibot

luni,
13 iul 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:25 - 06:35
Trans Polosam
10min
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 06:25
  2. Traseu: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 06:35
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 07/2020
09:30 - 09:40
Duda Trans
10min
Vezi detalii
  1. 09:30
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Timisoara - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 09:40
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
11:30 - 11:45
Duda Trans
15min
Vezi detalii
  1. 11:30
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Timisoara - Sibiu
    • Dotări:
  3. 11:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
18:30 - 18:40
Duda Trans
10min
Vezi detalii
  1. 18:30
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Timisoara - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 18:40
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Orăștie - șibot

Care este prețul călătoriei cu autocarul Orăștie - șibot?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Orăștie la șibot este cuprins între 10 și 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Orăștie către șibot?

De la Orăștie la șibot circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Micro 2, Biserica Micro 2.

Când pleacă autocarul din Orăștie către șibot?

Primul autobuz din Orăștie pleacă la ora 06:25, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Orăștie către șibot?

Călătoria Orăștie-șibot cu autocarul, durează între 10min și 15min.