Filtrează rezultate

General

Plecare din Orastie

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Orăștie ➞ Turda

luni,
13 iul 2020
13 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:15 - 10:28
Normandia
2h 13min
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 08:15
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Cj3 - 05:00 -Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 10:28
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
09:30 - 12:00
Duda Trans
2h 30min
Vezi detalii
  1. 09:30
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Timisoara - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
13:59 - 16:34
Normandia
2h 35min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 13:59
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Cj2 - 10:45 - Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 16:34
Durată: 2h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
16:50 - 19:25
Normandia
2h 35min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 16:50
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Cj1 - 12:00 - Horezu - Cluj Napoca
  3. 19:25
Durată: 2h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 02/2020
18:30 - 20:20
Duda Trans
1h 50min
Vezi detalii
  1. 18:30
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Timisoara - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 20:20
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
06:00 - 07:45
Cornul Prest
1h 45min
30lei
Vezi detalii
  1. 06:00
  2. Traseu: Deva - Cluj Napoca
  3. 07:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
30lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
07:00 - 08:45
Cornul Prest
1h 45min
30lei
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Traseu: Deva - Cluj Napoca
  3. 08:45
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
07:00 - 08:50
Cornul Prest
1h 50min
30lei
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Traseu: Hunedoara - Cluj Napoca
  3. 08:50
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
09:30 - 11:15
Cornul Prest
1h 45min
30lei
Vezi detalii
  1. 09:30
  2. Traseu: Deva - Cluj Napoca
  3. 11:15
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
30lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
10:15 - 12:45
Fany
2h 30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 10:15
    Orastie Statie Micro 2
  2. Traseu: Timisoara - Lugoj - Deva - Orastie - Alba Iulia - Turda - Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 12:45
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
13:20 - 15:30
Fany
2h 10min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 13:20
  2. Traseu: Timisoara - Lugoj- Deva- Orastie- Alba- Teius- Aiud- Turda - Cluj Napoca- Bistrita- P. Bargaului
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
16:00 - 17:45
Cornul Prest
1h 45min
30lei
Vezi detalii
  1. 16:00
  2. Traseu: Deva - Cluj Napoca
  3. 17:45
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
16:00 - 17:50
Cornul Prest
1h 50min
30lei
Vezi detalii
  1. 16:00
  2. Traseu: Hunedoara - Cluj Napoca
  3. 17:50
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Orăștie - Turda

Care este prețul călătoriei cu autocarul Orăștie - Turda?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Orăștie la Turda este cuprins între 30 și 61 RON.

De unde pleacă autocarul din Orăștie către Turda?

De la Orăștie la Turda circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Biserica Micro 2, Statie Micro 2.

Când pleacă autocarul din Orăștie către Turda?

Primul autobuz din Orăștie pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Orăștie către Turda?

Călătoria Orăștie-Turda cu autocarul, durează între 1h 45min și 2h 35min.