Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ 2 Mai

marţi,
30 nov 2021
12 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:30
Cursă specială
5h 10m
06:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 01:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 05:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 05:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 06:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
03:10
Cursă specială
5h 10m
08:25
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 03:10

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 06:40
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 06:45
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 08:25
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
03:45
Cursă specială
5h 10m
09:25
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 03:45

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 07:15
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 07:45
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 09:25
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
06:30
Cursă specială
5h 10m
11:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 06:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 10:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 10:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 11:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
09:00
Cursă specială
5h 10m
14:10
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 09:00

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 12:30
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 12:30
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 14:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
11:30
Cursă specială
5h 10m
16:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 11:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 15:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 15:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 16:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
13:30
Cursă specială
5h 10m
18:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 13:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 17:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 17:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 18:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
14:30
Cursă specială
5h 10m
19:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 14:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 18:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 18:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 19:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
16:00
Cursă specială
5h 10m
21:10
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 16:00

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 19:30
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 19:30
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 21:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
17:30
Cursă specială
5h 10m
22:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 17:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 21:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 21:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 22:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
19:30
Cursă specială
5h 10m
00:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 19:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 23:00
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 23:00
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 00:40 +1 zi
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
22:30
Cursă specială
5h 10m
02:20
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 22:30

  2. OTP-CT
    Cursă specială
    Microbuz : OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 02:00 +1 zi
    Constanța Gara CFR Constanta
  1. 00:40
    Constanța Gara CFR Constanta

  2. TR01R
    Cursă specială
    Microbuz : TR01R Transfer Constanta - Mangalia
  3. 02:20
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - 2 Mai

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - 2 Mai?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la 2 Mai este de 160 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către 2 Mai?

De la Otopeni Aeroport la 2 Mai circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către 2 Mai?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către 2 Mai?

Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la 2 Mai, durează 5h 10min.