Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Adjud

vineri,
29 oct 2021
47 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30
Cursă specială
3h 59m
04:30
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 00:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 03:30
  1. 03:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 04:30
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
02:00
Cursă specială
3h 59m
06:00
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 02:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 05:00
  1. 05:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 06:00
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
02:00
3h 55m
05:55
Teisa
Vezi detalii

cursa se efectueaza cu autocar/microbuz in functie de nr. de pasageri

  1. 02:00
  2. Microbuz: Otopeni - Iasi
    • Dotări:
  3. 05:55
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Teisa | Ultima actualizare: 09/2021
04:00
Cursă specială
3h 59m
08:00
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 04:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 07:00
  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 08:00
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
04:00
8h 00m
12:00
Trans NICOLAESCU
Vezi detalii

* Plecarea la ora 4.00 din Aeroportul Otopeni se realizeaza cu transfer in Autogara Obor.Plecarea din Autogara Obor este la ora 8.00 . Pentru siguranta locului puteti opta pentru bilete online.

  1. 04:00
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava - Siret 2
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 8h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans NICOLAESCU | Ultima actualizare: 09/2021
05:30
4h 30m
10:00
Tarsin
Vezi detalii

Pretul este valabil DOAR PENTRU PLATA ONLINE!

  1. 05:30
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava - Radauti
  3. 10:00
    Adjud Statie Adjud
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 05/2021
06:15
4h 15m
10:30
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 06:15
  2. Autocar: Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
    • Dotări:
  3. 10:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 07/2021
07:10
3h 20m
10:30
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 07:10
  2. Autocar: Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
    • Dotări:
  3. 10:30
Durată: 3h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 07/2021
10:00
Cursă specială
3h 59m
14:00
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 10:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 13:00
  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 14:00
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
13:00
Cursă specială
3h 59m
17:00
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 16:00
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 17:00
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
13:00
3h 55m
16:55
Teisa
Vezi detalii

cursa se efectueaza cu autocar/microbuz in functie de nr. de pasageri

  1. 13:00
  2. Microbuz: Otopeni - Iasi
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Teisa | Ultima actualizare: 09/2021
13:00
4h 00m
17:00
Trans NICOLAESCU
Vezi detalii

Program valabil incepand cu 01.01.2018. Rezervările telefonice sunt cu caracter orientativ și nu implică nicio relație contractuală. Pentru siguranta locului puteti opta pentru bilete online. Orele afișate sunt orientative.

  1. 13:00
  2. Autocar: Bucuresti - Roman - Suceava
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans NICOLAESCU | Ultima actualizare: 09/2021
14:30
Cursă specială
3h 59m
18:30
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 14:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 17:30
  1. 17:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 18:30
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
15:20
4h 09m
19:29
Patru Plus Trans
Vezi detalii
  1. 15:20
  2. Midibus: 7 Otopeni - Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 19:29
    Adjud Parcare OMV
Durată: 4h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:30
Cursă specială
3h 59m
20:30
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 16:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 19:30
  1. 19:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 20:30
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
16:30
3h 30m
20:00
Trans NICOLAESCU
Vezi detalii

Rezervările telefonice sunt cu caracter orientativ și nu implică nicio relație contractuală. Orele afișate sunt orientative.Pentru siguranta locului puteti opta pentru bilete online. Din motive independente de noi pot apărea întârzieri.

  1. 16:30
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava - Siret 1
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans NICOLAESCU | Ultima actualizare: 09/2021
17:30
4h 30m
22:00
Tarsin
Vezi detalii

Pretul este valabil DOAR PENTRU PLATA ONLINE!

  1. 17:30
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava - Radauti - Siret
  3. 22:00
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 05/2021
18:00
Cursă specială
3h 59m
22:00
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 18:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 21:00
  1. 21:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 22:00
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
19:00
4h 00m
23:00
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi, studenti si pensionari: 50 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 19:00
  2. Autocar: Bucuresti - Botosani
    • Dotări:
  3. 23:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 05/2021
19:30
Cursă specială
3h 59m
23:30
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 19:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 22:30
  1. 22:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Onesti
  3. 23:30
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
21:01
3h 59m
01:00
Apetrans
60lei
Vezi detalii

Circulă doar

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto 0744975971; "Din cauza epidemiei de coronavirus nu mai transferam pasagerii la si de la aeroport!"

  1. 21:01
  2. Autocar: Bucuresti - Botosani 1
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 3h 59min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 09/2021
22:30
Cursă specială
3h 59m
02:30
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 22:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni-Buzau-Focsani-Tecuci-Barlad
    • Dotări:
  3. 01:30 +1 zi
  1. 01:30
  2. Cursă specială
    Minivan : Focsani - Onesti
    • Dotări:
  3. 02:30
Durată: 3h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
00:30
4h 00m
04:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 00:30
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
00:30
Cursă specială
4h 00m
04:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 00:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 03:30
  1. 03:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 04:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
02:00
4h 00m
06:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 02:00
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
02:00
Cursă specială
4h 00m
06:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 02:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 05:00
  1. 05:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 06:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
04:00
4h 00m
08:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 04:00
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
04:00
Cursă specială
4h 00m
08:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 04:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 07:00
  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
08:30
3h 50m
12:20
TASA Suceava
-
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 08:30
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava
  3. 12:20
    Adjud Piata
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 09/2020
10:00
4h 00m
14:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
10:00
Cursă specială
4h 00m
14:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 13:00
  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
10:30
3h 50m
14:20
TASA Suceava
-
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 10:30
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava
  3. 14:20
    Adjud Piata
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 09/2020
11:30
4h 00m
15:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 11:30
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
11:30
Cursă specială
4h 00m
15:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 11:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 14:30
  1. 14:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
13:00
4h 00m
17:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 13:00
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
13:00
Cursă specială
4h 00m
17:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 16:00
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
14:30
Cursă specială
4h 00m
18:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 17:30
  1. 17:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
14:30
4h 00m
18:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
16:30
3h 50m
20:20
TASA Suceava
-
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 16:30
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava
  3. 20:20
    Adjud Piata
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 09/2020
16:30
Cursă specială
4h 00m
20:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 19:30
  1. 19:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
16:30
4h 00m
20:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
18:00
Cursă specială
4h 00m
22:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 21:00
  1. 21:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
18:00
4h 00m
22:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
19:30
Cursă specială
4h 00m
23:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 19:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 22:30
  1. 22:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : 3 Focsani - Adjud
    • Dotări:
  3. 23:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
19:30
4h 00m
23:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 19:30
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 23:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
21:00
4h 00m
01:00
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 21:00
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
22:30
4h 00m
02:30
AUTOVIP
85lei
Vezi detalii
  1. 22:30
  2. Autocar: RETUR Piatra Neamt-Bacau-Adjud-Focsani-Otopeni
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
22:45
3h 45m
02:30
Apetrans
60lei
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto 0742743426; "Din cauza epidemiei de coronavirus nu mai transferam pasagerii la si de la aeroport!"


  1. 22:45
  2. Autocar: Bucuresti - Botosani
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 08/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Adjud

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Adjud?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Adjud este cuprins între 50 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Adjud?

De la Otopeni Aeroport la Adjud circulă 50 autobuze cu plecare din stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda, Statie DN1 Aeroport Otopeni (Henri Coanda) , Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Adjud?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Adjud?

Călătoria Otopeni Aeroport-Adjud cu autocarul, durează între 3h 20min și 8h 00min.