Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Bordei Verde

sâmbătă,
19 sep 2020
12 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:30 - 03:55
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 01:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 03:55
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
04:00 - 06:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 04:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 06:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
07:00 - 09:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 09:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
10:00 - 12:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 12:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
12:00 - 14:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 14:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
13:30 - 15:55
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 15:55
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
15:00 - 17:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 17:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
17:00 - 19:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 19:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
18:30 - 20:55
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 20:55
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
20:00 - 22:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 20:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 22:25
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
21:30 - 23:55
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 21:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 23:55
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 01:25
TransMarian Braila
2h 25min
Vezi detalii
  1. 23:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 01:25 +1 zi
    Bordei Verde Intersectie DN
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Bordei Verde

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Bordei Verde?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Bordei Verde este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Bordei Verde?

De la Otopeni Aeroport la Bordei Verde circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Bordei Verde?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Bordei Verde?

Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Bordei Verde, durează 2h 25min.