Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Căciulata

luni,
6 dec 2021
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:00
Cursă specială
3h 25m
06:25
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători
  1. 03:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Bucharest Otopeni Bus
    • Dotări:
  3. 06:25
    Caciulata Centru
Durată: 3h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 10/2021
04:00
Cursă specială
3h 25m
07:25
SibiuBus
170lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar duminică

  1. 04:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 07:25
    Caciulata Centru
Durată: 3h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 10/2021
16:30
Cursă specială
3h 25m
19:55
SibiuBus
170lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar duminică

  1. 16:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 19:55
    Caciulata Centru
Durată: 3h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Căciulata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Căciulata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Căciulata este de 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Căciulata?

De la Otopeni Aeroport la Căciulata circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Căciulata?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Căciulata?

Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Căciulata, durează 3h 25min.