Filtrează rezultate

General

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Costinești

duminică,
5 iul 2020
8 curse disponibile

Bilete disponibile online

04:15 - 07:45
Simpa Trans
3h 30min
Vezi detalii

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL
Opinii călători

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 04:15
  2. Traseu: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 07:45
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2020
04:30 - 08:55
Kirvad Tour
4h 25min
Vezi detalii
  1. 04:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:00
  1. 08:00
  2. Traseu: T6 Transfer Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 08:55
Durată: 4h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
06:30 - 10:55
Kirvad Tour
4h 25min
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:00
  1. 10:00
  2. Traseu: T6 Transfer Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 10:55
Durată: 4h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
12:30 - 16:55
Kirvad Tour
4h 25min
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:00
  1. 16:00
  2. Traseu: T6 Transfer Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 4h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 17:30
Simpa Trans
3h 30min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 14:00
  2. Traseu: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2020
15:30 - 19:00
Simpa Trans
3h 30min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 15:30
  2. Traseu: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2020
17:00 - 20:30
Simpa Trans
3h 30min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 17:00
  2. Traseu: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2020
19:00 - 22:30
Simpa Trans
3h 30min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 19:00
  2. Traseu: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 22:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Costinești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Costinești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Costinești este cuprins între 110 și 120 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Costinești?

De la Otopeni Aeroport la Costinești circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Costinești?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 04:15, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Costinești?

Călătoria Otopeni Aeroport-Costinești cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 25min.