Filtrează rezultate

General

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Făgăraș

luni,
13 iul 2020
11 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30 - 05:25
Carpathian Transport Center
4h 55min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni; ATENTIE: stationare 1,5 ore in Brasov

  1. 00:30
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 05:25
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
02:30 - 07:00
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 02:30
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 07:00
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
04:15 - 08:45
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 04:15
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 08:45
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
04:15 - 09:25
Carpathian Transport Center
5h 10min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni; ATENTIE: stationare 1,5 ore in Brasov

  1. 04:15
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 09:25
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:00 - 12:25
Carpathian Transport Center
5h 25min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni; ATENTIE: stationare 1,5 ore in Brasov

  1. 07:00
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 12:25
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 5h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:30 - 15:00
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 10:30
  2. Traseu: Otopeni - Brasov Weekend
  3. 15:00
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 03/2020
10:30 - 15:00
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 10:30
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 15:00
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
12:45 - 17:15
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 12:45
  2. Traseu: Otopeni - Brasov Weekend
  3. 17:15
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 03/2020
12:45 - 17:15
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 12:45
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 17:15
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 17:55
Carpathian Transport Center
3h 55min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni; ATENTIE: stationare 1,5 ore in Brasov

  1. 14:00
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 17:55
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:00 - 19:30
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 15:00
  2. Traseu: Otopeni - Brasov Weekend
  3. 19:30
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 03/2020
15:00 - 20:00
Direct Aeroport
5h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 15:00
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 20:00
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 5h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
18:00 - 22:30
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 18:00
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 22:30
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
22:00 - 02:30
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 22:00
  2. Traseu: Otopeni - Brasov Weekend
  3. 02:30 +1 zi
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 03/2020
22:00 - 02:30
Direct Aeroport
4h 30min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 22:00
  2. Traseu: Otopeni - Brasov
  3. 02:30 +1 zi
    Fagaras Casa de Cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Făgăraș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Făgăraș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Făgăraș este cuprins între 150 și 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Făgăraș?

De la Otopeni Aeroport la Făgăraș circulă 90 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Bucharest Airport Henri Coanda (Otopeni).

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Făgăraș?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Făgăraș?

Călătoria Otopeni Aeroport-Făgăraș cu autocarul, durează între 3h 55min și 5h 25min.