Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Fetești

sâmbătă,
19 sep 2020
54 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30 - 02:30
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 00:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 02:30
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
00:30 - 02:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 00:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 02:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
00:30 - 02:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 00:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 02:30
  4. 02:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
01:20 - 03:20
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 01:20
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 03:20
  4. 03:20
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
01:30 - 03:30
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 01:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 03:30
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
01:30 - 03:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 01:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 03:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
02:30 - 04:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 02:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
    • Dotări:
  3. 04:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
02:30 - 04:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 02:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 04:30
  4. 04:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
03:10 - 05:10
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 03:10
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 05:10
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
03:15 - 05:15
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 03:15
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 05:15
  4. 05:15
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
03:30 - 05:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 03:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
    • Dotări:
  3. 05:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
04:15 - 06:15
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 04:15
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 06:15
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
04:15 - 06:15
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 04:15
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 06:15
  4. 06:15
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
04:30 - 06:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 04:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
06:30 - 08:30
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 06:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 08:30
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
06:30 - 08:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
06:30 - 08:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 06:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 08:30
  4. 08:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
08:00 - 10:00
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 08:00
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 10:00
  4. 10:00
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:00 - 11:00
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 09:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 11:00
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
09:30 - 11:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 09:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 11:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
09:30 - 11:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 09:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:30
  4. 11:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:30 - 12:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 10:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 12:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
11:00 - 13:00
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 11:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 13:00
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
11:00 - 13:00
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 11:00
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 13:00
  4. 13:00
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:30 - 13:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 11:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 13:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
12:30 - 14:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 14:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
12:30 - 14:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 12:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 14:30
  4. 14:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
13:00 - 15:00
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 13:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 15:00
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
13:30 - 15:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 15:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
14:00 - 16:00
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 14:00
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 16:00
  4. 16:00
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:30 - 16:30
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 14:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 16:30
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
15:00 - 17:25
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 17:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
15:00 - 17:00
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 15:00
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 17:00
  4. 17:00
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
16:00 - 18:00
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 16:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 18:00
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
16:00 - 18:25
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 16:00
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 18:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
16:30 - 18:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 16:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 18:30
  4. 18:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:00 - 19:25
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 19:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
17:30 - 19:30
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 17:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 19:30
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
17:30 - 19:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 17:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 19:30
  4. 19:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:00 - 20:25
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 20:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
18:30 - 20:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 18:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 20:30
  4. 20:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:00 - 21:25
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 19:00
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 21:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
19:30 - 21:30
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 19:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 21:30
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
19:30 - 21:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 19:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 21:30
  4. 21:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
20:30 - 22:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 20:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 22:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
20:30 - 22:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 20:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 22:30
  4. 22:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
21:00 - 23:00
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 21:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 23:00
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
21:30 - 23:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 21:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 23:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
21:30 - 23:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 21:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 23:30
  4. 23:30
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
22:30 - 00:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 22:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 00:55 +1 zi
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
22:30 - 00:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 22:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 00:30
  4. 00:30 +1 zi
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 01:00
Direct Aeroport
2h 00min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 23:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
23:30 - 01:55
Kirvad Tour
2h 25min
Vezi detalii
  1. 23:30
  2. Traseu: K2 Otopeni - Constanta
  3. 01:55 +1 zi
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
23:30 - 01:30
Alt Transport Persoane
2h 00min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 23:30
  2. Traseu: RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 01:30
  4. 01:30 +1 zi
    Fetesti Taxare
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Fetești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Fetești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Fetești este cuprins între 60 și 80 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Fetești?

De la Otopeni Aeroport la Fetești circulă 74 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Fetești?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Fetești?

Călătoria Otopeni Aeroport-Fetești cu autocarul, durează între 2h 00min și 2h 25min.