Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Hârșova

sâmbătă,
19 sep 2020
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:15 - 04:15
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 01:15
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 04:15
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
01:15 - 04:00
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 01:15
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:00
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
03:45 - 06:45
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 03:45
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 06:45
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
03:45 - 06:30
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 03:45
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:30
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:00 - 14:00
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 11:00
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 14:00
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
11:00 - 13:45
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 11:00
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 13:45
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:00 - 17:00
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 17:00
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
14:00 - 16:45
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 14:00
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 16:45
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:30 - 18:30
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 15:30
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 18:30
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
15:30 - 18:15
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 15:30
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:15
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:00 - 21:00
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 21:00
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
18:00 - 20:45
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 18:00
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:45
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
20:30 - 23:30
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 20:30
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 23:30
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
20:30 - 23:15
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 20:30
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 23:15
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 02:00
Kirvad Tour
3h 00min
Vezi detalii
  1. 23:00
  2. Traseu: K4 Otopeni - Tulcea
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
    Harsova Penny Market
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
23:00 - 01:45
Puf Holidays
2h 45min
Vezi detalii

Parcare Complex Pelican

  1. 23:00
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
  2. Traseu: RETUR Transfer Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:45 +1 zi
    Harsova Statie Harsova
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Puf Holidays SRL | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Hârșova

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Hârșova?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Hârșova este cuprins între 80 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Hârșova?

De la Otopeni Aeroport la Hârșova circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Parcare microbuze P5.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Hârșova?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:15, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Hârșova?

Călătoria Otopeni Aeroport-Hârșova cu autocarul, durează între 2h 45min și 3h 00min.